Standup show

Vi arrangerer standup på Dattera til Hagen (Oslo), Josefines Vertshus (Oslo) og James Clark (Sandefjord).

Her finner du oversikt over alle våre standupforestillinger.

01nov20:0022:00Standup NykommerkveldHenrik Fjeld, Brage Haukaas, Marte Ingul, Ole Henrik Kipperberg, Ingird Alice Mortensen, Robert Myklebusthaug, Mariann Sandbæk ,Faye Aaker & Jånni K.20:00 - 22:00

03nov20:0022:00Prøverøret / Dattera Til HagenMagan Gallery, Yngve Skomsvoll, Francisco Briceno, Monika Kongshaug, Daniel Rove & Sjur Koppen20:00 - 22:00

04nov20:0022:00Klubbkveld / StandupJørgen Evensen, Jonny Bayer, Daniel Rove, Hans Henrik Verpe, Tallak Syversen & Jånni K.20:00 - 22:00

08nov20:0022:00Standup NykommerkveldAndreas Aspesletten, Annalisa Barone, Raymond Broberg, Selma Knudsen, Michael Pedersen, Agnete Søland, Mirela Valenzuela, Tormod Brekke Øye & Jånni K.20:00 - 22:00

10nov20:0022:00Prøverøret / Dattera Til HagenKarsten Blomvik, Hans Magne Skard, Hani Hussein, Lars Petersen, Alv Rune Rygg & André Jerman20:00 - 22:00

11nov20:0022:00Klubbkveld / StandupSofie Frøysaa, Ahmed Mamow, Andrea K Løvland, Marius Thorkildsen, Nora Angeltveit & Jånni K.20:00 - 22:00

13nov20:0021:00Standupshow / StasjonenJånni K., Joachim Skage & Nora Angeltveit20:00 - 21:00

15nov20:0022:00Standup NykommerkveldAlexander Aarøe, Petter Bretteville-Jensen, Carl-Magnus Fossum , Arild Riple, Øyvind Røhmer, Styrk Styrkson, Amalie Tolo & Joachim Skage20:00 - 22:00

17nov20:0022:00Prøverøret / Dattera Til HagenJoachim Skage, Kim Hafskjær, Ahmed Mamow, Mette Alstad, Andrea Løvland & Jørgen Evensen20:00 - 22:00

18nov20:0022:00Klubbkveld / StandupMartin Beyer-Olsen, Henrik Fladseth, Joachim Skage, Tom Styve, Yngve Homlong & Joachim Skage20:00 - 22:00

24nov20:0022:00Prøverøret / Dattera Til HagenChrister Torjussen, Kim Hafskjær, Hallvard Dyrnes, Aila SInober, Sofie Frøysaa & Frida Homlung20:00 - 22:00

25nov20:0022:00Klubbkveld / StandupJonis Josef, Pernille Haaland, Anders Tangenes & Jånni K.20:00 - 22:00

27nov20:0021:00Standupshow / StasjonenAhmed Mamow, Ole Asbjørn Ness, Helene Holtskog & Jånni K.20:00 - 21:00

29nov20:0022:00Standup NykommerkveldAlexander Aarøe, Andreas Aspesletten, Carl-Magnus Fossum, Michael Pedersen, Agnete Søland, Mirela Valenzuela, Tormod Brekke Øye & Joachim Skage20:00 - 22:00