Stand Up Deluxe
27– 29. august 2020

Det er med stor glede og lettelse vi for 9. året på rad kan arrangere årets Stand Up Deluxe!

3 dager – 10 show – 70 komikere

Stand up Deluxe arrangeres av Reis deg Komikerklubb som en hyllest til standupsjangeren, til komikere og til dere som elsker stand up.

Her er noen av de komikerne som opptrer i år: Bård Tufte Johansen, Are Kalvø, Christian Mikkelsen fra BMI og Martin & Mikkelsen på NRK og makkeren fra samme program Martin Beyer-Olsen, Halvor Johansson fra Radio Rock og «Ta deg sammen»-spalten, Jonis Josef kjent fra «Kongen av Gulset», Martin Lepperød fra P3 Morgen, Jørgen Evensen fra Hvite Gutter, Nils-Ingar Aadne, Terje Sporsem, Dag Sørås, Henrik Thodesen, Bjørn-Henning Ødegaard fra Konspirasjonspodden….og mange mange flere!

Vi har ordner alt slik at du får en herlig opplevelse sammen oss. Telt blir rigget opp i Eplehagen, komikerne finpusser vitser og Josefine Vertshus legger alt til rette for en hyggelig fest og trygge omgivelser i henhold til retningslinjene fra Helsedirektoratet og FHI.

 

Alt foregår på Josefine Vertshus.

 

Hold applausen oppe!

 

 

PROGRAM

august

27aug18:00FRISK & FERSK - STAND UP DELUXE FESTIVALEspen Abrahamsen, Mert Arslan, Johanne Bruun Edvardsen, Joakim Eikeri, Mats Kaasbøll, Snorre Klanderud, Andrea Løvland, Nathaniel Ottersen & Jim Swann18:00

27aug(aug 27)20:00ÅPNINGSSHOW & STÅ OPP-PRISEN - STAND UP DELUXE FESTIVALBård Tufte Johansen, Terje Sporsem, Sofie Frøysaa, Jørgen Konradsen, Magan Gallery & Erik Solbakken20:00

28aug18:00FRISK & FERSK - STAND UP DELUXE FESTIVALRagnar Christoffersen, Kim André Engh, Junior Janpradub, Anniken Holmsen, Ida Nordskaug, Alv Rune Rygg, Egil Skurdal, Nora Svenningsen & Anders Tangenes18:00

28aug19:00EPLEHAGEN - STAND UP DELUXE FESTIVALAre Kalvø, Martin Lepperød, Jørgen Evensen, Marlene Stavrum, Karsten Blomvik & Jonis Josef19:00

28aug21:00EPLEHAGEN - STAND UP DELUXE FESTIVALHalvor Johansson, Henrik Thodesen, Christer Torjussen, Hallvard Dyrnes, Joachim Skage & Christian Mikkelsen21:00

28aug(aug 28)23:00LATE NIGHT - STAND UP DELUXE FESTIVALVidar Hodnekvam, Kim Hafskjær, Francisco Briceno, Elena Aronsen, Eirik Krokås & André Jerman23:00

29aug18:00FRISK & FERSK - STAND UP DELUXE FESTIVALMartin Due, Johannes Finnanger, Magnus Henningsmoen, Yngve Homlong, Ole Asbjørn Ness, Vanja Steinbru, Anette Havna Tømmerholen, Jan Wehrmann & Cécile Moroni18:00

29aug19:00EPLEHAGEN - STAND UP DELUXE FESTIVALLars Berrum, Martin Beyer Olsen, Kevin Kildal, Marius Thorkildsen, Laurits Lundgaard & Jonna Støme19:00

29aug21:00EPLEHAGEN - STAND UP DELUXE FESTIVALDag Sørås, Nils-Ingar Aadne, Bjørn-Henning Ødegaard, Ahmed, Geir Ottar Askvik & Jånni K.21:00

29aug(aug 29)23:00LATE NIGHT - STAND UP DELUXE FESTIVALHernik Fladseth, Anders McAuley, Aleksander Økland, Jesper Laursten, Monika Kongshaug & Ole Soo23:00